м. Черкаси

вул. Чигиринська, 15/2

+38 (067) 189 72 27

+38 (050) 464 26 48

 

м. Черкаси

вул. Чигиринська, 15/2

+38 (067) 189 72 27

+38 (050) 464 26 48

п'ять порад щодо купівлі меблів на замовлення

1

Визначтеся з ідеєю кухні

Перш, ніж ви звернетеся у фірму, яка виробляє меблі на замовлення, ви повинні хоча б в загальних рисах уявити собі свою майбутню кухню. При всій простоті, це, мабуть, найскладніший момент. Класика, hi-teck, модерн, бароко? Яскрава, пастельна, біла, під дерево? Розташування в одну лінію, П- або Г- образна? Фасади з МДФ, скла або масиву? Гнуті або прямі? Відповівши собі на ці та інші подібні питання, ви зможете найбільш точно пояснити дизайнеру, які меблі для кухні ви хочете. Щоб спростити ваше спілкування з ним, знайдіть в інтернеті фотографії кухні, яка найбільш задовольняє вашим вимогам, збережіть на флешку. Показавши їх фахівцю, який буде робити вам проект, ви набагато прискорите початок вашого взаєморозуміння. Можливо, у вас є сучасні меблеві модні журнали, або ви сфотографували кухню своєї мрії, коли були в гостях - підійде будь-який зоровий матеріал.

2

РОЗМІР

Необхідно максимально точно скласти план-схему приміщення. Обов'язково слід звернути увагу на те, де розташовані труби подачі води, каналізація? На якій висоті і в якому місці встановлено електричні розетки? Висота підвіконня, ширина плінтуса, чи рівні стіни, в який бік відчиняються двері? Насправді, існує величезна кількість нюансів, на що не фахівець не зверне увагу. Тому ми рекомендуємо довірити цю справу людині, що розбирається в цьому питанні. В цьому випадку, вся відповідальність за вимірювання ляже на нього, і якщо він не точно зняв розміри - йому доведеться вносити зміни в конструкцію меблів за свій рахунок. Повірте, на цьому економити не варто.

3

МАТЕРІАЛИ

Якщо ви слідували нашій інструкції, то ви маєте більш-менш точне уявлення, якою у вас повинна бути кухня, і на додаток до цього - парочку фотографій з меблями, які вам сподобалися. На підставі цієї, отриманої від вас інформації, дизайнер підбере вам найбільш підходящі матеріали для виробництва вашої кухні. У цьому питанні можна не поспішати, а попросити фахівця, щоб він запропонував вам вибір того чи іншого рішення, і пояснив докладно про їх переваги та недоліки. Адже ідеальних рішень не буває, тому, щоб уникнути подальших непорозумінь, постарайтеся вникнути в це питання і прийняти усвідомлене рішення.

4

ФУРНІТУРА

На ній економити не можна! Вона постійно буде під навантаженням, тому, повинна бути виготовлена тільки з якісних матеріалів за сучасними технологіями. Ми настійно рекомендуємо звернути увагу на лідерів в цій галузі - Hettich, Rehau, Raumplus, Kessebohmer. Їх фурнітура дозволить насолоджуватися вашою покупкою довгі роки. Якщо ж ви ризикнете і придбаєте механізми, вироблені десь в напівпідвалах країни висхідного сонця, будьте готові до того, що через рік, можливо, вже будете бігати в пошуках запчастин.

5

УСТАНОВКА

Це повинні робити професіонали. У них є спеціальний інструмент, вони знають послідовність збірки, щоб не насверлити вам зайвих отворів. Не псуйте самостійною збіркою радість покупки вашої мрії, воно того не варте. Адже приймати ви будете встановлені меблі, і в разі, якщо на них будуть якісь дефекти, ніхто вас не звинуватить у тому, що це зробили ви.

+38 (067) 189 72 27

+38 (050) 464 26 48

ПП ВКФ «Твій стиль» 18030,

м. Черкаси вул. Чигиринська, 15/2

Графік роботи:

пн.-пт. з 8-00 до 17-00

Обід з 12-00 до 13-00

сб.-нд. вихідний

irina.yatsenko@tc.ck.ua